Kierunek: bezpieczna droga na osiedlu Chruślice

Nasz pomysł:

Remont nawierzchni jezdni bitumicznej na ulicy Chruślickiej na długości ok. 80 m.

Opis projektu:

Remont nawierzchni jezdni bitumicznej na ulicy Chruślickiej. Kwota z Budżetu Obywatelskiego przeznaczona na Osiedle Chruślice powinna wystarczyć na wykonanie prac na tym odcinku drogi, liczącym ok. 80 m długości. Jeśli pozwolą na to finanse, wzdłuż ulicy można wykonać utwardzone pobocze, do bezpiecznego poruszania się dla pieszych, lub odwodnienie drogi.

Uzasadnienie:

Cała ulica Chruślicka od lat wymaga remontu. Kwota z Budżetu Obywatelskiego wystarczy jednak na prace przy niewielkim fragmencie, dlatego proponujemy wykonanie modernizacji na tym odcinku. Remont poprawi komfort jazdy wszystkim korzystającym z tej ulicy oraz poprawi bezpieczeństwo mieszkańców Osiedla Chruślice. Pamiętajmy, że z ulicy Chruślickiej korzysta wielu kierowców z naszego miasta i regionu, którzy chcą dostać się na słynny punkt widokowy przy tzw. „przekaźniku”.

Koszt inwestycji: 41 945 zł.

Popierasz projekt Kierunek: bezpieczna droga na osiedlu Chruślice

Loading ... Loading ...

Ankieta ma charakter podglądowy. Nie jest oficjalnym głosowaniem w Budżecie Obywatelskim! Głosowanie odbędzie się w dniach od 1 do 8 października. Więcej informacji można znaleźć klikając w link poniżej.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Skip to content