ODRZUCONY! Kierunek: bezpieczny chodnik przy ulicy Zakładników

Projekt został odrzucony przez urzędników!

Nasz pomysł:

Budowa bezpiecznego chodnika przy ulicy Zakładników

Opis projektu:

Nasz projekt na Osiedle Biegonice dotyczy budowy chodnika przy ulicy Zakładników. Kwota
z Budżetu Obywatelskiego przeznaczona na to osiedle pozwoli na budowę chodnika o szerokości 2 m i długości co najmniej 465 m.

Uzasadnienie:

Mieszkańcy ulicy Zakładników na Osiedlu Biegonice od lat proszą o budowę chodnika. Ulica ta jest wąska, a przejeżdżające nią samochody ciężarowe stwarzają ogromne zagrożenie dla pieszych – zarówno dorosłych, jak również małych dzieci. Powoduje to konflikty między mieszkańcami tego rejonu miasta, a właścicielami przedsiębiorstw znajdującymi się na końcu ulicy. Nadszedł czas, by z tym skończyć i zapewnić bezpieczeństwo pieszym, a także pozwolić na prawidłowe funkcjonowanie firm przy ulicy Zakładników. Dzięki kwocie z Budżetu Obywatelskiego może powstać bezpieczny chodnik o szerokości 2 m i długości ponad 419 m. To oznacza, że połowa ulicy Zakładników może zyskać trakt spacerowy. To powinien być pierwszy krok do zapewnienia bezpieczeństwa pieszych przy tej ulicy.

Koszt realizacji: 200 299 zł

Popierasz projekt Kierunek: bezpieczny chodnik przy ulicy Zakładników

  • NIE (74%, 31 Głosów)
  • TAK (26%, 11 Głosów)

Liczba głosów: 42

Loading ... Loading ...

Ankieta ma charakter podglądowy. Nie jest oficjalnym głosowaniem w Budżecie Obywatelskim! Głosowanie odbędzie się w dniach od 1 do 8 października. Więcej informacji można znaleźć klikając w link poniżej.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Skip to content