Kierunek: wygodne parkingi przy targowisku

Nasz pomysł:

Przebudowa istniejącego parkingu przy Giełdzie Rolno – Spożywczej na osiedlu Przetakówka od strony ulicy Dojazdowej.

Opis projektu:

Przebudowa istniejącego parkingu przy Giełdzie Rolno – Spożywczej na osiedlu Przetakówka od strony ulicy Dojazdowej. W tej chwili parking jest w stanie katastrofalnym. Jest też mało funkcjonalny i jego pojemność dla samochodów osobowych jest ograniczona. Proponujemy wykonanie remontu parkingu – wymianę nawierzchni i wyznaczenie miejsc postojowych, przez co zwiększy się jego pojemność.

Uzasadnienie:

Z Giełdy Rolno – Spożywczej przy ulicy Dojazdowej codziennie korzystają setki osób. W pobliżu brakuje jednak miejsc postojowych. Tymczasem istniejący parking jest w stanie katastrofalnym. Czas to zmienić, stąd nasza propozycja remontu parkingu. Konieczna jest wymiana nawierzchni i wyznaczenie miejsc postojowych. To bezwątpienia pozwoli na zwiększenie jego pojemności dla samochodów osobowych. Dzięki modernizacji więcej osób będzie mogło korzystać z parkingu, będzie on bezpieczny i wygodny dla wszystkich osób, które robią zakupy na popularnym targowisku.

Koszt inwestycji: 147 548 zł.

Popierasz projekt Kierunek: wygodne parkingi przy targowisku ?

Loading ... Loading ...

Ankieta ma charakter podglądowy. Nie jest oficjalnym głosowaniem w Budżecie Obywatelskim! Głosowanie odbędzie się w dniach od 1 do 8 października. Więcej informacji można znaleźć klikając w link poniżej.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Skip to content